Tomíci mohou získat slevu 30% na jízdu s RegioJet v ČR i zahraničí!

Ondra

:

AsociaceEkonomika
Zdroj: www.regiojet.cz

Vážení vedoucí, díky jednomu z partnerů Evropských karet mládeže EYCA (členské karty tomíků) máme nyní možnost využít slevy 30% na jízdném na libovolné lince po České republice či zahraničí od společnosti RegioJet. Tento jednorázový kód můžete využít až do 28. února 2019.

Kde slevu získat?

O slevové kódy si napište Lukáši Huškovi z ústředí asociace (lukas.husek@a-tom.cz). Jedná se o 6 místný kód, který zadáte při nákupu jízdenky. Získáte tak slevu 30% z jízdného, a to i na dětské jízdné, na které je již uplatněna státní 75% sleva. Slevový kód je platný vždy jen na jednu jízdenku. Pokud tedy budete cestovat s oddílem a budete kupovat jízdenek více, požádejte si o více kódů. K dispozici jich máme cca 300.

Kdo může slevu využít?

Slevu mohou využít všichni tomíci. Přednost však mají držitelé asociační členské karty.

Slevový kód lze uplatnit na jednu libovolnou cestu se společností RegioJet  na jakékoli vnitrostátní či mezinárodní lince. Je jedno, jestli pojedete vlakem nebo autobusem. Sleva 30 % je poskytována z veškerých typů jízdného, tedy jak pro základní dospělé, tak i na studentské, dětské atd. Slevu obdržíte i na jízdenky, na kterých je již uplatněná státní 75% sleva. Prostě z vámi zvoleného typu jízdného získáte 30 % slevu. Slevový kód je možné uplatnit nejpozději do 28. února 2019.

Jak slevu na webu RegioJetu uplatnit?

Slevový kód, který obdržíte emailem, na webu funguje jako číslo speciální slevové "otevřené jízdenky". Proto je potřeba kód zadat do pole pro otevřenou jízdenku, následně vybrat libovolnou trasu, po které chcete cestovat, a pak před dokončením rezervace uplatnit tlačítkem onu 30 % slevu. Následně již standardně provedete platbu vaším oblíbeným způsobem.

Pořízení jízdenky se slevou - krok za krokem:

1) Jděte na web jizdenky.regiojet.cz a vpravo nahoře klikněte na "Přihlásit jízdenku". Zde v rámci části "Přihlášení pro Otevřenou jízdenku" zadejde do čísla jízdenky slevový kód, který jste obdrželi e-mailem.

 

2) Po přihlášení si vyberte spoj kam a kdy chcete cestovat, zvolte si sedačku. Na konci rezervace je dole tlačítko "Uplatnit slevy z jízdného".

 

 

 

3) Uvidíte načtenou slevu 30 %, kterou dáte uplatnit a tím i uvidíte, jaká je vaše finální cena jízdy po slevě.

 

 

 

 

4) Nakonec už jen standardně dokončíte rezervaci a provedete platbu jízdenky vaším oblíbeným způsobem.

Pokud si nevíte rady, stáhněte si návod pro uplatnění slevy.

Hezké zimní zážitky při cestování na linkách RegioJet

přeje

Ondřej Šejtka

 
Přílohy: 
PDF icon a_manual-rezervace-jizdenky_a4_cz.pdf

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Prosíme odpovězte na otázku
To prevent automated spam submissions leave this field empty.