Přihlásit se k odběru RSS - Asociace

Asociace


Přečtěte si článek o Katje z Ukrajiny, která se stala posilou Charity Česká Lípa

denisa
Kategorie: 
Asociace

Bezohledné barbarské řádění ruských barbarů v čele s putinem - ne, nepřepsal jsem, jen inspiroval situací po druhé světové válce, kdy se v českém jazykovém prostředí slovo němec a hitler psalo z emotivních důvodů s malým písmenem- pokračuje a příběhy našich nových spoluobčanů odhalují hrůzu války nedaleko naší země.

K.T.O. Ostrava nabízí volná místa na táboře

denisa
Kategorie: 
Asociace

V létě každoročně pořádáme dvoutýdenní stanový tábor, který je zakončením oddílového roku. Na táboře děti zužitkují dovednosti, které trénují přes rok na schůzkách a výpravách (uzly, orientace v mapě, signalizace, šifry a mnoho dalších). Tábořiště se nachází na zelené louce uprostřed lesa, kde každý může zapomenout na starosti a shon města. Každý náš tábor má jiné historické nebo moderní téma, do jehož průběhu jsou zasazeny zábavné soutěže mezi družinami, ve kterých může každý táborník uplatnit své dovednosti.

Jak Poutníci slavili 10/11 let oddílu

denisa
Kategorie: 
Asociace

V neděli 24. 4. 2022 jsme konečně mohli společně oslavit naše krásné kulaté výročí oddílu v rámci akce podpořené od Magistrátu hlavního města Prahy Desítka s Poutníky. Akce byla plánovaná již na jaro 2021, ale vzhledem k pandemické situaci nebylo možné se sejít osobně, tak byla oslava přesunuta do onlinu. O skoro rok později se nám poštěstilo a desáté narozeniny jsme společně oslavili v celkovém počtu 75 návštěvníků.

Celý článek si přečtěte zde https://oddilpoutnici.cz/blog/desitka-s-poutniky/

Táborová dobrodružství

denisa
Kategorie: 
Asociace

Objemná, výpravná publikace z dílny Ivoše Skočka a Jiřího Paláta je opět k mání. Dílo přináší 5 táborových her. Ve skutečnosti je trestí nesčetného množství nápadů, námětů, postřehů a návodů, jak udělat táborový život pestrý a ještě pestřejší…

Objednejte si ji v obchůdku za zvýhodněnou předprázdninovou cenu.

Jedna kniha: 70 Kč + poštovné

Tři knihy: 150 Kč + poštovné. A to se vyplatí. 

Stránky