Přihlásit se k odběru RSS - Asociace

Asociace


Podzimní prázdniny u tomíků

denisa

Kategorie:

Asociace

Podzimní prázdniny se oddílům vydařily. Počasí jim přálo a příroda hrála všemi barvami. Např. TOM Kňouři byli na Dlouhých stráních a Pradědu, Kadao na puťáku na Jablůnkovsku, Chippewa v Jizerských horách, TOM Rokytná sázel stromy ve Věchnově poblíž jejich tábořiště, Čtverka Znojmo pracovali na jejich klubovně.

Kamenka a brigádnický podzim

lukas.husek

Kategorie:

Asociace

Tak jako na jiných asociačních chalupách i na Kamence se brigádničilo.

Tradičně v režii místního oddílu TOM Šlápoty. Vše začalo začátkem září úklidem areálu po prázdninách a pokračovalo se i v říjnu. Práce bylo a mnoho, ten obrovský pozemek dá zabrat. Ještě nás čeká listí a bude hotovo. Listopad je ideální měsíc pro sběr listí, a toho je v areálu tolik, že by nestačily ani tři Tatry s vlekem.

Pavel Vaňásek, správce TZ Kamenka

za ústředí Pavlovi a jeho oddílu děkujeme

Vyberte si nového dodavatele od Skautské energie

lukas.husek

Kategorie:

Asociace

Vyberte si nového dodavatele od Skautské energie

Milí zákazníci a příznivci Skautské energie, 

včera jsme podepsali finální dohody s novými dodavateli Skautské energie. Vy se tak můžete od dnešního dne přihlásit k odběru elektřiny i plynu za výhodnější ceny. Zhruba do 14 dnů pak mohou být vysoké ceny dodavatelů poslední instance minulostí. 

Koncert Světlo pro Světlušku

omanek

Kategorie:

Asociace

Jak strávit příjemný víkend? Stačí využít nabídky Nadačního fondu Českého rozhlasu, který organizuje Noční běhy pro Světlušku. Jako poděkování pro organizátory běhů v Opavě a Ostravě nám poskytl několik lístků na koncert. Z Moravskoslezského kraje se do Prahy vydaly TOM Kadao Opava a TOM Sirius.

Stránky