Přihlásit se k odběru RSS - Chalupy

Chalupy

Polana & Janov & Pořešín. Základny jako lusk! 

pepa
Kategorie: 
Asociace, Chalupy

Polana se péčí Petra Závodného - Tetky dočkala vylepšení a doplnění interiéru. V Janově zařídil správce Jindra Zápotocký přebroušení podlah a výmalbu několika místností. A Pořešín? Petr Marek z Pacova i pan správce Wiederstein ml. se činili v sekání trávy i ve štípání dřeva. Základny jsou zvelebeny a připraveny na blížící se letní nájezdy :) tomíků i dalších hostů.

Kamenka má nový prostor pro ubytování

denisa
Kategorie: 
Asociace, Chalupy
O uplynulém víkendu jsme s oddílem 19 123 Šlápoty Vítkov uspořádali brigádu, jejímž cílem bylo zvýšení kapacity základny v Kamence.
Již několik let se využívá podkroví základny pouze pro nouzové ubytování. Proto jsme se rozhodli podkroví upravit. Malovali jsme, uklízeli a skládali nové postele. Také jsme povlékli matrace a vše nastěhovali.
Dílo se zdařilo a podkroví už nebude jen tak nějaké provizorium, ale pěkný stylový pokojík.
Kapacita základny se zvedla na 30 lůžek.

Pracovní jaro v Kamence

denisa
Kategorie: 
Asociace, Chalupy
Jaro začalo velmi brzy, a tak se v Kamence pracovalo na plný plyn.
Nejprve jsme s oddílem 19123 kompletně vyčistili zahradu, vyřezali větve a vystříhali keře. Byla toho plná traktorová vlečka.
V dubnu se prováděly práce odborně. Oprava chodníků v zahradě a vybudování nového schodiště. Po 20 letech byl stav havarijní, terén ve svahu pracuje a postupně ze schodů vznikl kopec.
Také se vyspravila opadaná podezdívka domu.
V domě podlahářská firma z Bílovce položila novou podlahu. Nyní je nová podlaha krásná, praktická, rovná a nevrže.

Zima v Kamence

denisa
Kategorie: 
Asociace, Chalupy
Zima, jakou Kamenka 15 let nepamatuje. Minulý týden teplota v noci až - 20,5  a přes den i - 19.
Sněhu bylo nafoukáno tolik, že přispěchal na pomoc i místní zemědělec Rosťa a lžící na traktoru musel vyházet sníh, aby umožnil přístup na základnu.
A zima ještě nekončí...
 
správce základny Pavel Vaňásek

Správcovství v Dědově

denisa
Kategorie: 
Asociace, Chalupy

Správcovské povinnosti dočasně převezme paní Miloslava Veselá. S ohledem na její zdravotní stav pouze předá a převezme klíče ve dveřích svého domu č.p. 40.

Několik dní před příjezdem do chalupy se prosím ohlašte na telefonu 776 330 764 (pouze do 20 hod.). Ohlášený čas příjezdu je potřeba bezpodmínečně dodržet. Děkujeme

Stránky