Přihlásit se k odběru RSS - LTŠ

LTŠ

Letní táborová škola 2024

omanek

Oblíbená vzdělávací akce Asociace TOM pro mládež ve věku 16-19 let se v příštím roce vrátí do Sloupu v Čechách, a to konkrétně v termínu 17. - 24. 8. 2024. Základna tomíků a zkušený lektorský tým budou očekávat příjezd mládežníků, kteří mají o práci ve svých oddílech velký zájem, baví je vymýšlet hry a program pro děti, v turistickém oddíle vidí svou budoucnost a chtějí poznat kamarády z jiných měst.

Začala také letní táborová škola na Moravě

lukas.husek
Kategorie: 
Asociace, LTŠ

Pod vedením Františka "Froda" Serbuse a Petra "Kosti" Šlapanského se rozjela také letní táborová škola na Moravě.

I zde parta mladých lidí z TOM Čižici, Orion, Magneti, Medvědí stopa, Třicítka a dvojka, Pěšinky a Ostříži, Světlušky, Veverk, Zlaté šípy, Lotři, Pifíkovci, Alšák a Kňouři zažije inspirativní týden plný her, aktivit, workshopů...a mnoho dalšího!

(ústř) 

 

Letní táborová škola ve Sloupu roztočila opět po roční pauze svůj kolotoč inspirace a zážitků pro bezva partu mladých lidí

lukas.husek
Kategorie: 
Asociace, LTŠ

V sobotu 20.8.2022 se opět po roční pauze rozjela Česká letní táborová škola. Účastní se jí mladí členové z oddílů Práčata, Dakoti, Pěšinky a Ostříži , Jeleni, Veverk, Orion, Robinsoni, Poutníci, Stopaři, Bobři, Litomíci a Stříbrná rosa.

Uvolnila se místa na obou LTŠ

lukas.husek

Na obou našich letních táborových školách se uvolnila místa.

Na České LTŠ ve Sloupu v Čechách (termín 20. - 27.8.2022) jsou k dnešnímu dni 3 volná místa.

Na Moravské LTŠ na základně Strážná nedaleko obce Lelekovice (poblíž Brna, termín 22. - 28.8.2022) jsou k dnešnímu dni 2 volná místa.

Více informací o LTŠ najdete zde: https://lts.a-tom.cz/

Zájemce může nahlásit vedoucí oddílu přes evidenci tomíků (evidence.a-tom.cz).

Neváhejte, kdo dřív nahlásí, ten jede :)

LTŠ v roce 2022

lukas.husek
Kategorie: 
Asociace, LTŠ

Milí tomíci,

v letošním roce byla LTŠ bohužel zrušena.

V příštím roce se ale uskuteční! A to možná hned dvě.

Ta první a jistá bude ve Sloupu v Čechách v termínu 20. - 27.8.2022.

Ta druhá - na Polaně - je nejistá. Pokud se najde organizátor a dostatečný počet účastníků, uskutečníme po delší době dvě táborové školy za rok.

Přednost budou mít ti účastníci, kterým byla letošní LTŠ zrušena.

HOLA, HOLA, TÁBOROVKA VOLÁ!

lukas.husek

Polana 20. - 27. srpna 2021

Letní táborová škola. Tři slova. Dvě z nich by tě mohla zaujmout (letní a táborová, to přece slibuje pěkné počasí a zážitky), třetí slovo - škola - může odradit. Ale to by byla škoda. Naše táborové školy tě opravdu mají co naučit. Pokud jsi tomík ve věku 16 - 19 let, je to akce právě pro tebe.

LTŠ 2020 je v plném proudu

denisa
Kategorie: 
Asociace, LTŠ
V sobotu se na oblíbenou tomíckou základnu ve Sloupu sjelo hned 27 mladých tomíků na táborovou školu. Sotva shodili batohy ze zad a našli si volnou postel, hned si běželi zahrát sadu seznamovacích her, aby se rychle prolomily ledy a ještě večer při soumraku několik hodin luštili šifry po vesnici i v blízkých lesích. Druhý den to šlo opět svižně, od neverbální komunikace, hravého poznávání stromů až po základy první pomoci.
Tým LTŠ 

Stránky